ZALOGUJ ADMIN | COOKIES© L TEAM 2021

HIGHEST PASSABILITY

L Team Kraków

L TEAM Ośrodek Szkolenia Kierowców

(HOTEL LIPSK) I PIĘTRO

 

OS. ALBERTYŃSKIE 1-2

31-851, KRAKÓW

POMOC

W UZYSKANIU NR PKK

BADANIA

LEKARSKIE NA MIEJSCU

60 %

ZDAWALNOŚCI

INSTRUKTOR

NA EGZAMINIE

Wyjątkowe na rynku Krakowskich szkół jazdy jest również to, że przybliżamy naszym kursantom zasady doskonalenia techniki jazdy, pozwalające im na jeszcze bezpieczniejsze samodzielne poruszanie się po drogach, nawet w trudnych warunkach.

Doceniamy to że prawie 80 % naszych kursantów to osoby z polecenia i robimy wszystko by nie zawieść powierzonego nam zaufania, tak aby wspólnymi siłami osiągnąć sukces. Przychodzisz do nas po to, żeby nauczyć się jeździć, a my zrobimy wszystko, żeby tak właśnie było. Zobowiązujemy się do tego w umowie, którą podpiszemy z każdym przyszłym kursantem przed rozpoczęciem szkolenia. Mamy czytelne i uczciwe zasady, żadnych ukrytych kosztów, wszystkie kwoty kursu prawa jazdy są wyszczególnione w umowie, nie zapłacisz ani złotówki więcej.

Szkolimy przyszłych kierowców od 2009 roku, numer pozwolenia 00283. Dzięki naszym staraniom i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji, staliśmy się liderem na rynku Krakowskich szkół jazdy. Od samego początku naszej pracy zajmujemy czołowe miejsca w rankingu zdawalności.

 

Rozumiemy potrzeby przyszłych kierowców a także mamy świadomość wyjątkowości każdego

z naszych kursantów dlatego też opracowaliśmy innowacyjny program szkolenia mający na celu zapewnienie nie tylko wysokiej jakości usług ale także indywidualnego podejścia do klienta.

 

Jesteśmy przekonani, że wypracowane przez nas metody dydaktyczne gwarantują sukces na państwowym egzaminie na prawo jazdy a jednocześnie pozwolą stać się dobrym i bezpiecznym kierowcą, który respektuje przepisy i dba o bezpieczeństwo ruchu drogowego.

L Team Kraków

REGULARNIE ZAJMUJEMY JEDNO Z CZOŁOWYCH MIEJSC

ZDAWALNOŚCI EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH

ZRÓB #PRAWKO W L TEAM

NAUCZYMY CIĘ BEZPIECZNIE JEŹDZIĆ

A EGZAMIN STANIE SIĘ DLA CIEBIE PRZYJEMNE FORMALNOŚCIĄ.

ZAPISZ SIĘ NA KURS ONLINE